Naše cesta ke kojení

Kód: 1167
349 Kč
Skladem (1 ks)

Kojit chce většina nastávajících matek. A v českých porodnicích jich zhruba 95 % s kojením skutečně začne. Data Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR ale ukazují, že z dětí, které absolvovaly v roce 2019 roční prohlídku, bylo 18 % kojených maximálně do konce šestinedělí. Dalších 18 % dostávalo mateřské mléko nanejvýš do ukončeného třetího měsíce.

Proč kojení často nevyjde podle původních představ? Může to být i proto, že jsme ho ztratili z očí. Kojení přestalo být zkušeností, kterou by si ženy jednoduše předávaly. Kterou by holčičky a dospívající dívky běžně vídaly.

Autorka originální publikace Ing. Tereza Mynářová je kromě jiného certifikovaná laktační poradkyně (Mamila), žurnalistka, maminka. Ve své knize přináší zkušenosti s kojením u 21 žen. Skutečné zkušenosti žen a jejich cesta kojením jsou velmi hezky popsané a mohou posloužit jako inspirace a motivace ke kojení v přípravě na kojení před porodem. Příběhy žen však mohou pomoci i ženám, které právě kojí - o AHA momenty zde není nouze. Kniha Naše cesta ke kojení přináší informace, sdílení zkušeností, možnosti se rozhodnout, dovolit si vybrat si vlastní cestu a prožívat emoce, které kojení také přináší, a o kterých se někdy moc nemluví...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka: Tereza Mynářová

Jazyk: čeština
Hmotnost: 0.4 kg
Počet stran: 214
Formát: 14,8 x 21 mm
Ilustrace: Adéla Šnýdlová
Vazba: pevná
ISBN: 978-80-270-9736-4