Novinka Tip

Obklad na prsa Therapearl 3v1 - Lansinoh

797
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Lansinoh TheraPearl 3v1 je speciální pomůcka pro kojící ženy. Jedná se o teplou a chladivou obkladovou terapii na prsa. 

 

Nový Lansinoh TheraPearl 3v1 obklad na prsa přináší úlevu od bolesti při různých problémech spojených s kojením. Může být použit jako teplý nebo studený obklad, samostatně nebo s odsávačkou mateřského mléka. Tato jedinečná pomůcka na kojení je doporučována mnoha lékaři a laktační specialisty po celém světě.

Flexibilní a opakovaně použitelní TheraPearl 3v1 obsahuje měkký látkový obal, který lze pohodlně vložit dovnitř podprsenky, kde poskytne úlevu od bolestí. Látkový obal je možné prát v pračce.

1. TheraPearl 3v1 jako teplý obklad napomáhá zmírnit problémy s tokem mléka a mastitidou. Může být použit před kojením, jsou-li prsa nadmerně nalita, nebo také před odsáváním, kdy napomáhá k uvolnění toku mléka. Jednoduše ohřejte balíček podle pokynů na obalu (max. na 15 sekúnd v mikrovlnce) a vložte do textilního obalu, který je součástí balení.

2. TheraPearl 3v1 jako chladivý obklad přináší úlevu od bolesti při otocích nebo při bolestivém nalití prsů. Obklad je možné zchladit v ledničce i mrazáku.

3. TheraPearl 3v1 v kombinaci s technikou odstříkávání mléka přináší uvolnění mlékovodů a tím urychluje a ulehčuje tok mléka. 

 

Toto unikátní vyhotovení Lansinoh TheraPearl 3v1 je navrženo tak, aby se anatomicky přizpůsobilo tvaru prsu. TheraPearl je netoxický, hygienický, nepáchnoucí a esteticky příjemný!

Podle lékařských doporučení se má TheraPearl 3v1 obklad na prsa použít  max. po dobu 20 minut během jednoho použití . Jakmile se aplikuje, může být vyčištěn jemným mýdlem, saponátem nebo alkoholem.


  • (2 ks) Skladem
460 Kč
Kategorie: Laktační poradenství
 

Obsah balení: 

  • 2ks opakovaně použitelných obkladů
  • Bez BPA a BPS (= zdravotně nezávadné)

 

Doporučení pro údržbu:

  • po použití omyjte jemným mýdlem, saponátem či potřete desinfekcí.