šátek REBOZO

911/FIA 911/MIN Zvolte variantu
1 hodnocení

Představujeme Vám úžasné šátky rebozo, které jsou ručně vyráběny v Mexiku. Jejich použití je velmi variabilní a lze je použít prakticky v jakékoli životní situaci ženy. Například pro pocit komfortu a dodání tepla do oblasti reprodukčních orgánů ženy, v období menstruace, v těhotenství, při porodu, po porodu, v období klimakteria,...

 

Šátky rebozo mají velkou tradici v Mexiku a zemích Střední a Jižní Ameriky. V současné době je jejich použití také u nás velmi oblíbené. Mnohé porodní asistenty a duly tyto šátky používají v péči o ženy v těhotenství či při porodu (například k uvolnění ztuhlých svalů, ku pomoci miminku nalézt cestu do porodních cest, ke korekci postavení plodu při porodu, k úlevě od porodní bolesti, k podpoře zavinování dělohy po porodu, ...). Rebozo šátky jsou také velmi oblíbené k různým rituálům v životě ženy a k masážím. Velmi blahodárná je například rebozo masáž po porodu - ceremoniál zavírání kostí.


  • Zvolte variantuNa dotazNa dotaz
2 360 Kč
  • Varianta
Kategorie: ESHOP
 

Materiál: 100% bavlna.

Výroba a původ: tradiční způsob, ruční práce. Vyrobeno ve městě Oxaca v Mexiku.

Délka šátků: Lila - délka 2,6 metru, Mint - délka 2,7 metru. Oba šátky jsou vhodné k masáži žen "rebozo technikami".

Dodavatel: Jana Barrera.

Péče o rebozo šátek: praní na 30 stupňů s jemným mýdlem, nebo ručně. Důležité je ochránit třásně šátku proti zacuchání. Vhodné nedávat do sušičky.