Novinka

šátek REBOZO

530/BUG 530/MET 530/PAS Zvolte variantu
  • 1 z 3

Použití šátků Rebozo má dalekou historii, nejvíce je jeho původ spojován s Mexikem. A právě odsud pochází i naše šátky Rebozo, které nám dodává dula a laktační poradkyně Jana Barrera.

 

Rebozo šátky je možné použít v těhotenství pro relaxační masáž, uvolnění svalů či podvázání těhotenského bříška.

Rebozo se dá samozřejmě použít i při porodu - často také jako masáž a úleva od bolestivých kontrakcí či jako navedení miminka do porodních cest, ke korekci polohy plodu vůči porodním cestám, k podpoře previslého bříška.

Použití reboza po porodu je vhodné opět pro relaxaci ženy po porodu, pro uvlonění namožených svalů, ale také třeba pro zpevnění rozestouplé pánve či k podpoře bříška. Porodní asistentky a duly čím dále častěji také ženám nabízejí blahodárnou rebozo masáž po porodu - rituál zavírání kostí.

 

Rebozo šátek je velmi kvalitně zpracovaný, jedná se o originální a tradiční ruční práci. Domníváme se, že rebozo šátek by neměl chybět v žádné výbavě porodní asistentky či duly a také v žádné porodnici či porodním centru :-)


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupné (1 ks) SklademMomentálně nedostupné
2 199 Kč
  • Varianta
Kategorie: PÉČE O TĚHOTNÉ ŽENY
 

Premium quality

Materiál: 100% bavlna, barvy jsou přírodního původu. 

Výroba: ručně tkaný šátek vyrobený tradičním způsobem, město Oxaca, Mexiko

Dodavatel: Jana Barrera

Doporučené ošetření: buď ruční praní či v automatické pračce na 30 stupňů s  tekutým práškem na jemné prádlo. Případné skvrny na šátku je dobré předeprat se žlučovým mýdlem a prát složené v síťce nebo povlaku na polštář, aby se třásničky šátku nezamotaly v pračce.  Šátek doporučujeme sušit na vzduchu, ne v sušičce, kde se třásně nařasí a už nejsou tak pěkné.