Novinka

Stříbrné kloboučky Silverette

899
1 hodnocení
  • 1 z 3

Představujeme Vám stříbrné kloboučky značky Silverette, které jsou vyráběny a do České republiky dováženy z Itálie.

Stříbrné kloboučky mají až zázračný efekt na hojení a regeneraci prsních bradavek v období laktace.

 

Specifita kloboučků spočívá právě v tom, že jsou ze stříbra. Stříbro má antiseptické vlastnosti a je dokázáno, že zneškodní až 600 druhů různých bakterií a virů. Vědci se domnívají, že dokáže zničit i vir HIV. Kationt stříbra je tak malý, že pronikne až do DNA bakterie, přeruší její životní funkce. Je-li bradavka poškozená, popraskaná, nebo jen začervenalá, znamená to, že na jejím povrchu se množí nežádoucí bakterie, které znesnadňují hojení. Jakmile jsou díky stříbru zničeny, kůže se tak může mnohem rychleji hojit. Zlepšení lze vidět již po prvních hodinách používání. Stříbro se dnes používá i v náplastech na rány, v ponožkách proti plísni, nebo jako dezinfekce vody.

 

Originální kloboučky Silverette® mají patentovaný zaoblený vrchol a výšku 1,6 cm, což zaručuje maximální diskrétnost a pohodlí při jejich nošení. Kloboučky jsou vyráběny ručně soustruhem v řemeslné dílně v severní Itálii. 

 

Nabízíme Vám normální velikost kloboučků, na dotaz možno objednat i velikost XL (šířka: 5 cm, výška: 1,6 cm, velikost dvorce více než 4,5 cm).

 


  • Momentálně nedostupné
1 390 Kč
Kategorie: Laktační poradenství
Položka byla vyprodána...
 

Dodavatel: Silverette

Vyrobeno v Itálii

Obsah balení: 2 kloboučky normální velikosti, ochranná krabička na kloboučky.

Rozměry kloboučků: šířka: 4,5 cm, výška: 1,6 cm, velikost dvorce: menší než 4,5 cm

Charakter kloboučků: léčivé kloboučky jsou registrované na Ministerstvu zdravotnictví pod evidenčním číslem 201234653. Výrobek má certifikaci na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a ochranu životního prostředí. 

Co znamená punc 925? Silverette® mají vyraženu puncovní značku 925. Znamená to, že obsah čistého stříbra je 92,5% , zbývajících 7,5% je z mědi. Tento poměr byl výrobcem stanoven jako nejvyšší možný z hlediska obsahu stříbra, tak aby se zachovala funkce stříbra a zároveň nejoptimálnější pro udržení správného tvaru Silverette® Léčivých kloboučků. Tato ryzost je nejpoužívanější v České Republice hlavně při výrobě šperků. Silverette® neobsahují nikl.

Údržba kloboučků: Silverette® jsou ekologické, mohou se používat jakkoliv dlouho chcete, jejich účinnost se časem nemění. Můžete je používat pro všechny své děti, nebo je schovat pro dceru. Zacházíte-li s nimi podle návodu a čístíte-li je jen jedlou sodou smíchanou s vodou nemůže se jim nic stát, maximálně změní barvu, což není na závadu funkčnosti. Čištění jedlou sodou provádějte podle potřeby, většinou stačí vyčistit 1x týdně, jinak se omývají vodou po každém použití.