V očekávání - inspirační karty pro těhotné ženy

Kód: 917
Novinka
1 hodnocení
399 Kč
Skladem (1 ks)

Představujeme Vám ojedinělou sadu karet s otázkami týkajícími se těhotenství, porodu i období po porodu. Otázky podněcují vědomý přístup k těmto fázím ženského života. 

Autorkou těchto kartiček je Tereza Rajnoha, žena, které přišel nápad na stvoření kartiček v období svého druhého těhotenství. Kartičky V OČEKÁVÁNÍ mají svůj cíl v zažehnutí jiskry k aktivnímu a vědomému přístupu ženy ke svému těhotenství, miminku, porodu a také k sobě samotné... 

 

Balíček V OČEKÁVÁNÍ OBASHUJE celkem 36 karet a vlastně otázek, nad kterými v těhotenství a v období před porodem připadá dobré se zamyslet (klidně i opakovaně).Na většinu z těchto otázek navazují ještě podotázky, které rozvíjejí téma karty, případně mohou ženu nasměrovat, pokud by si nebyla jistá, jak je otázka myšlena. 

 

"Přichází chvilka pro Vás a Vaše miminko. Prostor pro naladění se na své těhotenství. Okamžik naslouchání sobě samé... Vzhůru do toho!"

Tyto inspirační kartičky mohou úžasně posloužit v průběhu celého těhotenství či v období vlastní přípravy na porod a poporodní období. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka: Tereza Rajnoha (www.mamounaruby.cz), vyrobeno v České republice.

Obsah balíčku: 36 karet s otázkami, 2 karty na vlastní poznámky a 1 kartu s průvodním textem produktu.

Design balíčku: Kartičky jsou zabalené do papírové krabičky. Krabička i kartičky vynikají jemným, ženským designem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení