V očekávání - inspirační karty pro těhotné ženy

Kód: 917
Novinka
499 Kč
Skladem (2 ks)

Představujeme Vám ojedinělou sadu karet s otázkami týkajícími se těhotenství, porodu i období po porodu. Otázky podněcují vědomý přístup k těmto fázím ženského života. 

Autorkou těchto kartiček je Tereza Rajnoha, žena, které přišel nápad na stvoření kartiček v období svého druhého těhotenství. Kartičky V OČEKÁVÁNÍ mají svůj cíl v zažehnutí jiskry k aktivnímu a vědomému přístupu ženy ke svému těhotenství, miminku, porodu a také k sobě samotné... 

 

Balíček V OČEKÁVÁNÍ OBASHUJE celkem 36 karet a vlastně otázek, nad kterými v těhotenství a v období před porodem připadá dobré se zamyslet (klidně i opakovaně).Na většinu z těchto otázek navazují ještě podotázky, které rozvíjejí téma karty, případně mohou ženu nasměrovat, pokud by si nebyla jistá, jak je otázka myšlena. 

 

"Přichází chvilka pro Vás a Vaše miminko. Prostor pro naladění se na své těhotenství. Okamžik naslouchání sobě samé... Vzhůru do toho!"

Tyto inspirační kartičky mohou úžasně posloužit v průběhu celého těhotenství či v období vlastní přípravy na porod a poporodní období. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka: Tereza Rajnoha (www.mamounaruby.cz), vyrobeno v České republice.

Obsah balíčku: 36 karet s otázkami, 2 karty na vlastní poznámky a 1 kartu s průvodním textem produktu.

Design balíčku: Kartičky jsou zabalené do papírové krabičky. Krabička i kartičky vynikají jemným, ženským designem.