Proměna velikosti žaludků novorozence - výukový model

Kód: 80
Značka: La Natali
329 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Proměna velikosti žaludků novorozence

Laktační poradenství je moc krásná a užitečná činnost. Naším cílem je motivovat ženy ke kojení a podporovat je v období laktace. Aby naše poradenství bylo co nejefektivnější, nemusíme s ním začínat až po porodu, ale právě naopak - již v těhotenství.

Možná máte podobnou zkušenost ze svých příprav žen k porodu, kdy se po těhotenství a porodu dostáváte k tématu kojení. Máte pocit, že to "Vaše maminky" však až tolik nezajímá jako právě téma porodu. Většina žen se totiž na kojení tolik ve své duši nepřipravuje... a pak zpětně přiznává, že se tomuto tématu mohla před porodem ještě více věnovat.

 

V přípravě žen na kojení by se měly snoubit informace, praktické rady a zkušenosti, možný nácvik a také individuální přístup k přání ženy. 

Protože víme, že většina žen je po narození svého miminka více citlivá a je spíše v emocionální rovině vnímání světa, předkládáme Vám skvělou a praktickou pomůcku pro motivaci žen v počátcích laktace. 

Jedná se o tři dřevěné kouličky, které imitují velikost novorozeneckého žaludku. Tato názorná ukázka velikosti žaludku v 1., 3. a 7. dni po porodu pomáhá porodním asistentkám, dulám či laktačním poradkyním ženám lépe vysvětlit, jak je ovlivňován příjem mateřského mléka miminkem.

Pro ženy kojící či těhotné je pak tato edukativní pomůcka názornou ukázkou, která jim pomáhá zůstávat "nohama na zemi", když se ocitnou ve tlaku zdravotníků na intenzivní kojení/dokrmování svého miminka a nerespektování "kojení podle potřeb miminka". Někdy je zkrátka dobré si věci umět představit...

Tato pomůcka je velice skladná, elegantní a efektivní :-).


Jak pomůcky používat najdete ve videu dole pod produktem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proměna velikosti žaludků novorozence

Materiál: dřevěné koule, saténová šňůrka

Součástí balení je pytlík z organzy

Jak používat pomůcku?