Těhotenské kolečko

Kód: 75/MEN
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (7 ks)
Varianta

Představujeme Vám originální TĚHOTENSKÉ KOLEČKO. Je to vizuální pomůcka pro všechny, koho zajímá, jak se mění těhotná žena v souvislosti s proměnou a vývojem plodu. Kolečko tak nepředstavuje jen obvyklý přehled vývoje plodu, ale dává do souvislostí i proměnu ženy v matku. Jednoduše řečeno, to co se mění a vyvíjí u miminka v bříšku, ovlivňuje i těhotnou ženu. Tato myšlenka vede ke SPOJENÍ ŽENY SE SVÝM MIMINKEM V BŘÍŠKU, ALE TAKÉ S MATEŘSKOU ROLÍ, která nezačíná až po porodu dítěte...

Těhotenské kolečko představuje přehled, který v sobě propojuje jednotlivé týdny prenatálního vývoje plodu (a těhotné ženy), jednotlivé měsíce a také trimestry. Každé období přináší jinou informaci a energii.

Kolečko bylo vytvořeno za podpory Západočeské univerzity v Plzni. Autory jsou: Patrik Balint, Lucie Kašová a Eva Hendrych Lorenzová. Grafika a design kolečka: Kateřina Čechová a Jana Slezáková, © 2018.

Tato pomůcka pro předporodní přípravu a provedení ženy těhotenstvím je vhodná pro studentky porodní asistence, duly i porodní asistentky. Často se také stává, že toto kolečko touží mít i přímo těhotné ženy stále u sebe, aby měly přehled, co se jak mění...

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost: 15 cm - menší, 20 cm - větší 

Materiál: Pevná čtvrtka

Tisk: plnobarevný

Dodavatel: AlfaTisk, Plzeň

Vydavatel: Západočeská univerzita v Plzni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení